Svíčky z palmového vosku

118 položek

Naše svíčky jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího ekologického palmového vosku, zpracovaného unikátní šetrnou technologií. Svíčky vznikají ve speciálních formách, ve kterých se tvoří mnoho hodin, než mohou rozdávat své čisté světlo a radost.

CO JE PALMOVÝ VOSK?

Palmový vosk je 100% přírodním produktem, který se získává lisováním palmových plodů (určitě nepochází z palmových plantáží a nejsou kvůli tomuto vosku vybíjeny pralesy).
Na rozdíl od běžného parafínu neobsahuje ropné produkty ani jiné chemické látky a proto svíčky vyrobené z palmového vosku nevadí alergikům ani astmatikům.

Svíčky jsou vyrobeny z palmového vosku, který má certifikát, že je 100% přírodní, bez jakýchkoli chemických přísad, neobsahuje ani petrolej, žádné ropné deriváty, pesticidy ani herbicidy jak je tomu u klasických parafínových svíček. Svíčky vyrobené z tohoto přírodního vosku nečadí. Odlévají se ručně a při důkladném dodržení technologického postupu se na svíčkách vytváří zvláštní krystalické obrazce, které se různí v závislosti na typu použitého vosku. Při hoření nevylučuje žádné škodliviny a doba hoření svíčky je až o 50% delší než u běžných parafinových svíček.

Vyrábíme svíčky různých tvarů, barev a vůní.

Svíčky z palmového vosku vonné obsahují příjemné vůně do svíček a jsou zároveň pěkným doplňkem interiéru.

Vosk je celoprobarvený a tvoří na povrchu efekt ledových krystalů.

Svíčky z palmového vosku navíc lépe hoří a svítí jasnějším plamenem, než svíčky parafínové.

Doporučujeme u všech svíček pravidelně zastřihovat knot na délku +/- 0,5 cm.

 

Vytvářím svíčky

... malé plamínky naděje, radosti, lásky a pohlazení...

A tvořím je vždy s nejčistším úmyslem, z hloubi srdce, aby přinesly dech života tam, kde je to třeba. Aby ztišily bolest a daly tak na chvíli oddechnout unaveným duším i tělům.

Tvořím je z radosti a vášní, s podporou milujících andělů, kteří mi pomáhají vdechnout život do hořících plamínku svíčky.

Oni vědí, pro koho je svíčka vytvořená, ke komu poputuje...

Každý kousek mi projde během výroby rukama několikrát. Vnímám jeho energii, sílu a vítám ho na světě s přáním, aby se dostal do rukou té bytosti, které je už od prvopočátku určen. Aby byla světlem na společné cestě životem.

Každý kousek je originál. Svým vzhledem, svojí strukturou, energií, barevností, vzorem. Tímto děkuji andělům, že mi vedli mé ruce, mou mysl a dohlíželi při výrobě.

Mé svíčky jsou kouskem mě samotné a darů, které mi byly shora seslány. Všemu, co mi během výroby projde rukama, žehnám s láskou.

 

Výrobce:

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info