Končí nám rok 2019 citů a emocí a blíží se rok 2020 partnerství

Končí nám rok 2019 citů a emocí a blíží se rok 2020 partnerství

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Připravila jsem pro Vás 2 ks svíček s rituálem, které Vám budou nápomocné. První svíčka Vám bude nápomocná na zakončení roku emocí, tzn. Ještě v posledních dnech tohoto roku vytáhnout všechny nezpracované emoce na povrch, ty, co nám brání v dalším kroku kupředu, pročistit je a zpracovat je. Druhá svíčka Vám napomůže vykročit pravou nohou do roku partnerství, bez ohledu na to, zda se vám v partnerství momentálně daří, či nedaří. Tzv. skočit do roku partnerství 2020 po hlavě bez strachu a obav, s čistou myslí, s otevřenýma očima a s vizualizací svého vysněného partnera (vizualizujte si jaké by měl mít partner vlastnosti).

450 Kč

Skladové číslo:

Dostupnost: Nedostupné

Výrobce: Ruční výroba

Velikost svíček válec: průměr 6,2 cm, výška 10,7 cm

První svíčka by měla být vypálená do konce roku 2019 a druhou svíčku začněte pálit nejdříve v lednu v roce 2020.

K první svíčce máte na podporu řecké chrámové kadidlo, to vám spolu se svíčkou napomůže vše vytáhnout a zpracovat co se týče emocí, citů a zklamání. Na poprvé kdy zapalujete první svíčku tak si k ní zapalte rovnou jedno kadidlo aby jste tu změnu nastartovali. 

K druhé svíčce máte přívěšek na krk přírodní kámen (minerál), který začněte nosit až s prvním zapálením druhé svíčky. Noste na krku a nebo kdo to nemůže nosit na krku, mějte ho neustále při sobě, v kapse, peněžence aj. aby jste s ním byli v kontaktu během dne. 

Provázek, kterým jsou svíčky ovázaný, je pouze dekorativní, přívěsek si dejte na svůj řetízek, kůži, náramek, atd.

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info