Řecké chrámové kadidlo Mimóza

Řecké chrámové kadidlo Mimóza

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Omamná vůně a žluté chlupaté chomáčky květů mimózy patří stejně, jako levandule, neodmyslitelně k francouzské Provence. Symbolizují zde příchod jara, oslavu života, zvovuzrození, radost, štěstí. Měkká a příjemně nasládlá, květinová vůně mimózy vás během okamžiku prozáří svými slunečními a teplými paprsky, které působí, jako intenzivní balzám na duši. Naplní vás blahodárnými pocity hlubokého uvolnění, klidu a relaxace. Hmotnost: 10 g

60 Kč

Skladové číslo:

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: Od dodavatele

Teplo, slunce, bílé písečné pláže, azurové moře a omamná vůně exotických květin navozujících dokonalé pocity radosti, štěstí, pohody, relaxace, svěžesti, svobody a volnosti - to vše jsou řecká chrámová kadidla.

Krásné, vznešené, čisté a svěží vůně vzácných exotických květin a prvotřídního kadidla přinášejí do vašich domovů nádech lehkosti a hlubokého uvolnění.

Řecká chrámová kadidla jsou ručně vyráběna mnichy v klášterech na Svaté hoře řeckého poloostrova Athos. Při jejich výrobě se používají staré, původní a tradiční receptury, které sahají až do doby vzniku křesťanství v Řecku - do doby vlády svatého císaře Konstantina l.

Řecké chrámové kadidlo Mimóza:

- brzy z jara prosytí vzduch v okolí francouzského města Grasse - kolébky výroby voňavek, zcela jedinečná vůně jiskřivě zářících, chlupatých a žlutých kuliček keřů mimózy (akácie), které se zde pěstují na velkých polích pro výrobu nejluxusnějších parfémů

- vůně mimózy je sametově svěží, pudrovitá, bohatá a plná květinových tónů, se sladkými podtóny medu a čerstvých zelených stonků

- při vykuřování se okouzlující vůně mimózy rychle šíří do okolního prostředí a vytváří tak hluboké pocity dokonalého uvolnění a relaxace. Odbourává stres, nervozitu a napětí.

- ve Francii jsou mimózy symbolem jara, slunce a života. Přináší nám nové začátky, zajišťují úspěch všech nových projektů, dodávají naději v lepší život, jsou příslibem hojnosti a prosperity, pomáhají přijímat změny a radovat se z nich, ukazují nám, jak je život krásný a bohatý. Obdarovávají nás radostí a vitalitou.

- láska, štěstí, radost, smích, zahání smutek, zbavuje strachu, víra, naděje, pozvedává a vyživuje ducha, zlepšuje, upevňuje a prohlubuje vztahy, posiluje komunikaci, přináší novou životní sílu a pozitivní energii, obnova, nové začátky, úspěch, kreativita, prosperita, bohatství

Přednosti řeckých chrámových kadidel:

- Excelentní kvalita a prvotřídní řemeslné zpracování použitých vonných substancí - základní směs sestává z vysoce kvalitního kadidla a myrhy, pocházejících z nejlepších oblastí Orientu a výběrových druhů esenciálních olejů.

- Bohatý výběr až 31 druhů zcela originálních a harmonicky vyvážených vůní vzácných exotických květin, z nich každá má svůj jedinečný a osobitý charakter, nezaměnitelnou vůni a vyznačuje se mimořádnou lehkostí, čistotou a svěžestí.

- Při hoření jsou řecká kadidla téměř bezkouřová, vhodná i pro místnosti spožárními senzory a pro alergiky na kouř - ideální osvěžovač vzduchu a pohlcovač pachů vhodný i všude tam, kde máte domácí zvířata.

- I přesto, že jsou kadidla téměř bezkouřová, naplní rychle vaše prostory krásně intenzivní a zcela autentickou vůní, která dokonale vyčistí okolní atmosféru - i vás, od všech nežádoucích a negativních energií.

Náš tip: K dosažení téměř bezkouřového efektu spalujte řecká kadidla v pícce k vykuřování - tedy bez použití uhlíku a za pomocí čajové svíčky. Kadidla pálená na uhlíku vám budou trochu kouřit vždycky - doporučujeme používat rychlozápalné uhlíky z Řecka, které jsou ve vysoké a čisté kvalitě, bez zápachu.

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info