Zelená sada svíček v 5 odstínech

Zelená sada svíček v 5 odstínech

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Druhy svíček: Plamen - průměr 7 cm, výška 13,5 cm barva zelená jarní a vůně lesní, Válec - průměr 3,2 cm, a výška 20 cm barva tyrkysová a vůně zelené jablko, Jehlan - průměr 6 cm, výška 22,8 cm barva břízová a vůně svěží aloe, kostka - 5,5 x 5,5 x 5,5 cm barva olivová a vůně zelené byliny, koule průměr 7,5 cm barva zelená a vůně rozmarýna.

450 Kč

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Ruční výroba

Sada svíček složená z pěti různých tvarů o celkové hmotnosti 950 g.

Barva zelená význam:

působí v magii peněz, hojnosti, štěstí, prosperity, blahobytu, dobrých obchodů, plodnosti, růstu, přírody, uzdravení, zaměstnání, naděje, stálosti, života. Zelenou svíčku zapalujeme k získání a udržení peněz, k hledání zaměstnání, nebo pokud chceme dostat přidáno. Hodí se i k rituálům plodnosti a růstu obecně, léčení a štěstí.

Dává naději, hodí se k rituálům plodnosti, léčení a uzdravení........ a také do všech situací, kdy potřebujeme získat celkovou harmonii a rovnováhu sil. Zelená je totiž barvou stability a stálosti, je živlem Země a vládne jí planeta Venuše. Přísluší srdeční čakře. V magickém kruhu zastupuje zelená svíce severní bod. Odstraňuje: nedůvěru, zbabělost, závist, nemoc.

Význam zelené barvy ve feng shui:

- zelenou barvu obdařuje feng shui symbolikou harmonie a vyváženosti. Zelená uklidňuje, napomáhá naladění na emocionální vztahy, tlumí podráždění. Je to barva živé přírody, její harmonie, neustálého vývoje a přirozenéného půvabu. Využití v místnosti: neutrální barva vytvářející ideální feng shui ve kterékoli části domu. Skvělá pro uvolnění a důvěrný hovor. 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info