Transformační svíčka na rok 2021

Transformační svíčka na rok 2021

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Válec průměr 6,7 cm, výška 16 cm. Tato svíčka s rituálem vám napomůže v práci na sobě a transformaci. Svíčku si můžete během roku 2021 zakoupit opakovaně. Vzhledem k tomu, že čínský horoskop na rok 2021 má už podruhé v řadě za sebou kov (kovová Krysa odchází, kovový Buvol přichází), tak je barvou roku 2021 bílá. Ona i další světlé barvy budou nosit štěstí a úspěch. Podle feng shui je pak vhodné bílou barvu doplnit ještě i kovovými doplňky. Prvek kovu dodává znamení Buvola pevnost a sílu, kterou budeme všichni v novém roce potřebovat.Ve svíčce najdete drobné kovové kousky, které při pálení budou postupovat s ubývající svíčkou až dolů a budou vám sílu dodávat při každém pálení. Růžová barva ve svíčce zastupuje lásku, s kterou nastartujete úspěšný rok 2021.Více info níže.

350 Kč

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Ruční výroba

Toto období lze nazvat pevným a ozdravným, naše postoje, podvědomé vzorce i vztahy s ostatními lidmi projdou velkou proměnou. Co má hodnotný a zdravý základ, se bude rozvíjet, ostatní věci skončí.

Rok 2021 bude plný aktivit, práce na sobě, transformačních vlivů, které se odrazí jak v naší osobní oblasti, tak i v naší profesi, ve zdraví i oblasti rodinné. Je to rok budování, rozvoje a také nových začátků, které si musíme vydobýt, nic nepřijde samo a lehce.

Čínský horoskop na rok 2021 má být pro většinu lidí náročnější. Budou na nás kladeny vyšší nároky, nic nedostaneme jen tak zadarmo.

Rok kovového Buvola přeje uspořádání finančních záležitostí, srovnání dluhů i vyřešení rozohněných vztahů. Vše však musíme dělat vědomě. Rozhodnout se, plnit úkoly a nést za vše zodpovědnost.

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info