Dualita Života

Dualita Života

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

NOVINKA

Dnešní doba víc a víc rozpolcuje lidi, už nefungují tak jako kdysi s dualitou v rovnováze. Ba naopak hodně lidí je rozpolceno a přiklání se pouze k jedné z těchto částí, a to je špatně. Rituál vložený v této nové svíčce nám napomůže spojit tyto dvě části (tělo + duši) v jeden celek, který je v rovnováze a spolupracuje. Jakmile se to stane, budeme se moct opřít o každou tuto část kdykoliv. Budeme moct důvěřovat duši, ale i tělu. Pečeť na svíčce je se stejným rituálem jako svíčka, proto pečeť můžete nosit u sebe aniž by svíčka hořela. Žlutá barva je s vůní bílý čaj a břízová barva má vůni kapradí. Více info níže.

230 Kč

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Ruční výroba

Ačkoliv se tato dualita v obecnosti týká veškeré hmoty, zbavit se duality, odmítnout dualitu je jako odmítnout, zbavit se těla a rozumu. A zase ten náš ROZUM. Když on tomu chudák nerozumí, a tak moc by chtěl. Chtěl by to mít jasné, zaškatulkované, pojmenované, aby se v tom vyznal.

Co je dualita

Dualita není jen protiklad. Není to jen rozdílnost. Není to jen něco, co jde proti sobě.
Jde o to, jak se na to podíváte. Jednostranně, plošně, nebo ze všech úhlů pohledu.
Dualita znamená i to, že je něco utvořeno ze dvou částí a dohromady to tvoří celek.
Dualita znamená, že my lidé, lidské bytosti jsme utvořeni ze dvou složek, dvou energií.

Z hmoty a nehmoty.

1. Máme hmotné tělo + rozum = uvědomování si sebe sama skrze pocity a myšlenkové pochody

2. Máme duši = vědomí vlastního já, s tím souvisí také schopnost rozlišovat dobro a zlo, svobodná vůle a dále schopnost poznání věcí nadpřirozených (poznání Boha, víra)

Tedy dualita, slovy dvě odlišné energie, které tvoří celek, teď a tady, pokud jsme lidskými bytostmi. Jedno bez druhého zde na zemi nemůže existovat.

Jde o spolupráci těchto dvou energií, těchto dvou složek uvnitř nás, které z nás dělají to, co jsme, čím jsme. Spolupráci mezi tělem a duší.

Slovník vysvětluje tento pojem koexistencí dvou vzájemně se doplňujících principů, např. jin a jang, ženský a mužský, ale i těch vzájemně opačných, jako je dobro a zlo, krása a ošklivost, láska a nezájem apod.

Dualita je pohlížení na svět s tím, že vše má dvě strany, rozlišování dobra i zla, temnoty a světla, rubu a líce, zdraví a nemoci, vnitřku a vnějšku. Jinak řečeno, vše má svůj protipól.
Dualita, tedy naše dvojí složení pomine, až umřeme a budeme jen duše bez těla.

Barva pečeti se může měnit.

 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info