Panel uživatele

Parafínový zábal na ruce, nohy, lokty a celé tělo, 1 kg

Parafínový zábal na ruce, nohy, lokty a celé tělo, 1 kg

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Parafín prohřívá, uvolňuje, zvyšuje krevní oběh a otevírá póry. Jeho účinky jsou zdravotní i estetické.Během působení parafínu dochází k uvolnění svalů a kloubů, a právě proto se parafínové zábaly používají jako součást rehabilitační léčby, zejména pak při degenerativním onemocnění kloubů rukou. V podobě zábalů lze aplikovat i na celé tělo – ruce, lokty, nohy atd. Takto působí na uvolnění a snížení bolesti celého pohybového aparátu

140 Kč

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Od dodavatele

Součást balení:
1. Lázeňský a kosmetický parafín s obsahem oleje do 1,5%. 1 kg
2. Parafínové sáčky. Průhledné plastové sáčky pro použití na parafínové lázně. Koncentruje teplo a zabraňuje odpařování. Na ruce i nohy. 2 x

Parafínový zábal jako kosmetická kúra:
Mezi nejoblíbenější patří zábaly rukou. Na péči o ruce se často zapomíná, a přitom stáří ženy se vždy dobře pozná právě podle rukou. Parafínové zábaly působí blahodárně na nervovou soustavu (na dlaních jsou nervová zakončení buněk) a vytváří již zmíněnou ochranu drobných kloubů. Po parafínové kúře jsou ruce velmi dobře odpočinuté hladké a jemné, zbavené odumřelých buněk a suchých šupinek kůže.
Svou neprodyšností a teplotou zábal zvyšuje prokrvení pokožky, nahrazuje obklady, změkčuje kůži, zvyšuje její tonus. Nanáší se pomocí parafinové lázně. Zábaly se mohou aplikovat současně s prováděním dalších kosmetických procedur.

Parafínový zábal na ruce je hojně využíván hlavně v chladném počasí, kdy jsou ruce studené či promrzlé a potřebují se pomalu, ale do hloubky, prohřát.

Použití:
Tento zábal je velice jednoduchý a zvládne ho každý i v pohodlí svého domova. Před začátkem procedury, je nutné ruce si nejdříve řádně omýt či desinfikovat. Následně se alespoň 2x ponoří do horkého parafínu a zabalí se do parafínových sáčků a následně do ručníku tak, aby teplo neunikalo ven. Takto necháme zábal na rukou působit cca 15 – 20min. Po sundání parafínového zábalu se doporučuje natřít ruce krémem.

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info