Panel uživatele

Kniha návštěv

Vložit zprávu do knihy návštěv

Zpráva

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Pavla Kolářová 20. 1. 2019 17:45:41

Přejeme všem návštěvníkům krásný a usměvavý den. Budeme rádi, když  nám zde v knize návštěv a recenzí zanecháte vaši zprávu o spokojenosti s naším eshopem a výrobkami. Zároveň sem můžete napsat, jaký druh zboží by jste chtěli na tomto eshopu zakoupit. Vzhledem k rozšiřování našeho eshopu, budeme rádi za každý Váš názor a recenze. 

Simona Kružíková 24. 6. 2019 13:59:01

Dobrý den chtěla bych vám jen napsat že jsem velmi šťastná že vznikl tento obchudek právě u nás, jsem člověk kterého zajímá ezoterika,miluji minerály ,kameny přívěsky a ostatní věci v tomto smyslu,chci vám za něj velmi poděkovat a určitě se v brzké době zastavím,velké díky Simona

Odpověď administrátora:

Dobrý den, moc děkujeme za Váš příspěvek, který nás velmi moc potěšil. Těšíme se na Vaši návštěvu a moc rádi Vás uvidíme. Jsme rádi, když můžeme našim zákazníkům udělat radost. Náš obchůdek se snažíme stále rozšiřovat, pokud je to možné tak i na přání zákazníka. Ještě jednou moc děkujeme.

Kristina Kyrinovičová 3. 1. 2021 21:52:18

Příjemný dobrý večer,Jen bych chtěla říct,že jste moc roztomilý a opravdu zajímavý obchod.Ale co víc,máte neuvěřitelně milí a velmi ochotný personál.Je vidět,že je tu skvělé vedení.Jen škoda,že takových lidí neni víc...Děkuji a krásný večer Vám všem ????K.K.

Odpověď administrátora:

Děkujeme, velmi nás Vaše slova potešila. Podle takových recenzích aspoň vždy víme, že svou práci děláme dobře. Zakládáme si na tom aby naši zákazníci vždy byli spokojeni. Každá taková recenze nás potěší a zároveň utvrdí, že jdeme tou správnou cestou.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info