Panel uživatele

Oltářní černá svíčka

Oltářní černá svíčka

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Rituální svíce je zhotovena rituálním způsobem, díky čemuž je svíčková magie velice silná. Svíčka je celobarevná. Bez vůně. Oltářní svíčky jsou připravené pro všechny esoteriky. Jsou vhodné jako oltářní a obřadní svíce, ale i jako svíce rituální. Černé magické svíčky patří neodmyslitelně k obřadům zapuzení zla, strachu, nemocí a temnoty, představují nejmocnější magickou ochranu.

230 Kč

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Ruční výroba

Rituální a oltářní svíčky, které jsou nepostradatelnou součástí pro nás, kteří se zajímáme o duchovno a esoteriku.

Černé rituální svíčky se používají k léčení nemocí, zbavování se škodlivých energií a návyků nebo vstřebávání nemocí a odnaučovaní se zlozvyků a také pro navrácení toho, co postrádáme. V magii hrají černé svíčky nezastupitelnou roli, neboť rituály s černou svíčkou slouží k očištění, pohlcování negativity, vyhnání zla, strachu a temnoty... (v tom případě je dobré použít i bílé svíčky). Můžeme je pálit pokud od sebe potřebujeme odklonit negativní vlivy nějakého člověka, nebo skupiny lidí. Nebo pokud máme problémy s negativními reakcemi okolí na svou osobu, tak ji pálíme jako ochranný štít, který špatné vlny kolem nás pohltí.

Černá svíčka pohlcuje a odnímá negativní vliv a vše zlé. Očišťuje negativní energie. V magii se černou barvou většinou vyjadřuje vnější svět.

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info