Panel uživatele

Já jsem láska

Já jsem láska

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Válec průměr 6,7 cm, výška 22 cm, Většina z nás má nedostatek lásky. Láska se nedá koupit, nedá se nikde sehnat, ani vyměnit za cokoli jiného. Láska se může jedině projevit. A to v každém z nás. Láska je ten nejkrásnější cit, je tou nekrásnější energií, která když proudí, otevírá srdce, léčí bolavá místa, léčí hluboké rány.

230 Kč

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Ruční výroba

Láska je když ...jsem šťastná, že se ráno probudím, láska je, když se podívám na úsměv svých dětí, láska je, když se podívám na nebe na hvězdy, na slunce, jak svítí, láska je hloubka moře, krása ohně a síla vzduchu. Láska je Modlitba v tichu, láska je pohlazení a dotyk Anděla, láska je Bůh, láska jsi Ty, láska jsem Já.

Člověk musí vždy začít u sebe. Hledat lásku u jiného člověka většinou přinese zklamání, pokud ji nejprve nenalezneme u sebe.

Naše nová svíčka s vloženým rituálem vám napomůže odemknout hluboko ve vás lásku a duše se zaraduje a zároveň fyzické tělo se naplní pocitem lásky, která je nekonečná, protože je napojena na Boží zdroj. Vyplní každou skulinku, a hlavně se dostane do vaší aury, kde se nahromadí a při jakémkoliv kontaktu s vnějším světem se rozprskne do okolí a tím k vám přitáhne jen to dobré.

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Anketa

Chtěli byste u nás zakoupit výrobky od firmy Saloos? Děkujeme všem :-)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info