Řepkový vosk Kerawax container do skleniček a nádob 1 kg

Řepkový vosk Kerawax container do skleniček a nádob 1 kg

Hodnocení produktu: 4/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Řepkový vosk Kerawax Container 4170 pro svíčky je směs nasycených a nenasycených rostlinných lipidů, oleochemikálií a včelího vosku. Je speciálně vyvinutá pro výrobu svíček do skleniček a nádob. Více info najdete níže. Hmotnost: 1 kg

185 Kč

Skladové číslo:

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: Od dodavatele, Od dodávateľa

Má výbornou přilnavost ke sklu a k nádobám. Je vhodný pro další míchání s vonnými látkami a barvivy rozpustnými v oleji. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky a doba hoření je delší až o 50 %. 

Specifikace: Bod tání/tuhnutí 40/46 °C. Barva: vizuální bílá až světle krémová

Řepkový vosk Kerawax Container můžete obarvit rozpustnými barvami do vosku. Můžete použít esenciální oleje a vůně určené pro výrobu svíček v množství do 10 %.

Řepkový vosk Kerawax Container nevyžaduje přísady jiné než vůně a barvy. Staré nebo částečné použité svíčky mohou být znovu přetaveny a vosk může být znovu použit, přestože se doporučuje, aby se vosk opakovaně nezahříval nad 85 °C a nebyl ohříván po delší dobu. Vyšší teploty mohou způsobit změnu barvy vosku. Nechte vosk zahřát na požadovanou teplotu, zalijte, přidávejte vůni a dobře promíchejte. Během tavení také míchejte. K rozpouštění používejte smaltované nebo nerezové nádoby.

Nádoby by měly být čisté a bez kontaminantů. Měli by mít při nalévání alespoň pokojovou teplotu, přestože se doporučuje předehřátí na cca 45 - 50 °C.

Přírodní vosky mají tendenci vyžadovat větší velikost knotu než tradiční parafínové vosky. Vůně, barvy a konfigurace svíčky mají velký vliv na nejlepší výběr knotu. Příliš velký knot může způsobit srážení, zrychlenou dobu hoření a stékání. Příliš malý knot vytvoří menší plamen. Udržujte knoty oříznuté na ¼ palce (6,35 mm). Pokud se setkáte se špatnou kvalitou nebo stabilitou plamene, vyzkoušejte jiný typ knotu. Testování hoření by mělo být provedeno až 48 hodin po nalití.

Skladování: Řepkové vločky mají být skladovány na chladném a suchém místě mimo dosah přímého tepla, slunečního záření a vlhkosti. Skladujte při teplotách 5°C - 39°C a nevystavujte extrémním teplotám. Je-li částečně roztavený, nechte nejprve vychladnout před dalším použitím.

Pozor: směs rozehřívejte max do teploty 85°C. Při překročení hrozí samovznícení směsi.

Minimální trvanlivost při správném skladování 3 roky.

Vyrobeno ve Velké Británii.

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení