Panel uživatele

Svíčka Ho´oponopono

Svíčka Ho´oponopono

Hodnocení produktu: 4.8/5 (5x)

Vaše hodnocení:

Žlutá barva s vůní lilie a fialová barva s vůní šeříku. Válec průměr 6,7 cm, výška 22 cm. Svíčka s vloženým rituálem Havajské techniky Ho´oponopono.

230 Kč

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Ruční výroba

Havajská technika Ho´oponopono

Ho´oponopono je název starého havajského učení a znamená "vylepšit, vyčistit, napravit chybu". Jde o proces uvolňování, odpuštění a čištění, který pro dnešní účely aktualizovala Morrnah Nalamaku Simeona, kahuna Lapa'au, jmenovaná v roce 1983 Žijícím pokladem Havaje..

Základní myšlenkou metody, je převzetí 100% zodpovědnosti za vše, co se děje v mém životě, ve mě i kolem mě. Naše myšlenky vytvářejí naši realitu. To, co se vám v životě stane, není vaše vina, ale vaše zodpovědnost. Patří sem i to, co říkají, dělají nebo si myslí druzí a objeví se to ve vašem životě. Když přijmete veškerou zodpovědnost za vše, co se objeví ve vašem životě, pak se vás týkají všechny problémy druhých lidí, kteří vás vyhledají. A cokoli potkáte, to můžete uzdravit.
Máte moc vyléčit cokoliv, co vám vstoupí do cesty. Vše výše jmenované může být léčeno, ať se to k vám dostalo jakýmkoliv způsobem. Když to dokážete cítit, dokážete to i vyléčit a to skrze sebe
Metoda zahrnuje "čištění" sebe sama a svého podvědomí od všech negativ, aby člověk mohl vidět změny v ostatních. Když se postaráte o své vlastní potíže, odezní i u jiných.
A teď to nejdůležitější - jsou to čtyři věty/slova, které mění svět...

Miluji tě
Omlouvám se
Prosím odpusť mi
Děkuji Ti

Více o jednotlivých slovech najdete na https://www.a-svicky.cz/nase-sluzby

 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info