Panel uživatele

Svíčka Archanděla Michaela

Svíčka Archanděla Michaela

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Válec průměr 6,7 cm a výška 22 cm, Zaměření: komunikace, Barva: safírová modř,

230 Kč

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Ruční výroba

Archanděl Michael je vůdcem archandělů a dohlíží na život nositelů světla. Jméno archanděla Michaela znamená "ten. kdo je jako Bůh". Archanděl Michael zná božský záměr pro každou duši na této zemi. Atributy archanděla Michaela jsou váhy, symbol spravedlnosti a meč, kterým likviduje temnotu a všechny špatné energie. Témata, se kterými nám archanděl Michael pomáhá jsou: ego, strach, karma, víra, odvaha, životní síla a energie. Zbavuje nás strachu a dodává nám energii a sebedůvěru. Většinou k nám přichází ve snech a pomáhá nám vyléčit všechno zlé a negativní, myšlenky nebo skutky.

Nejste-li si jistí, co je smyslem vašeho života, zapalte si svíčku Michaela a požádejte tohoto milovaného archanděla, aby vám to jasně a srozumitelně sdělil. Poproste ho, aby vám ukázal, jakým směrem se máte dál ubírat a jak naplnit to, čím Vás Bůh obdařil.

Mocný archanděl Michael je ochráncem lidstva, nejvyšší a neúplatný vrchní velitel všech andělů. Stojí v čele nebeských sil - své „legie světla" - proti silám zla.. 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

Anketa

Chtěli byste u nás zakoupit výrobky od firmy Saloos? Děkujeme všem :-)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info